
Programma 4 Zorg in Doesburg
Korte beschrijving
Terug naar navigatie - Korte beschrijvingWat willen we bereiken?
Terug naar navigatie - Wat willen we bereiken?4.01 Integrale dienstverlening en het beleid verfijnen en verbeteren.
Terug naar navigatie - 4.01 Integrale dienstverlening en het beleid verfijnen en verbeteren.-
- (inactive) Rob Gossink
-
- (inactive) Rob Gossink
4.02 Optimaal inzetten op preventief jeugdbeleid. Preventieve voorzieningen jeugd dienen goed aan te sluiten op de gedecentraliseerde taken van het sociale domein.
Terug naar navigatie - 4.02 Optimaal inzetten op preventief jeugdbeleid. Preventieve voorzieningen jeugd dienen goed aan te sluiten op de gedecentraliseerde taken van het sociale domein.-
- (inactive) Rob Gossink
4.03 We stimuleren aanpassingen en verbeteringen van de zorg binnen het beschikbare veranderbudget.
Terug naar navigatie - 4.03 We stimuleren aanpassingen en verbeteringen van de zorg binnen het beschikbare veranderbudget.-
- (inactive) Rob Gossink
4.04 We ondersteunen mantelzorgers en vrijwilligers zo optimaal mogelijk.
Terug naar navigatie - 4.04 We ondersteunen mantelzorgers en vrijwilligers zo optimaal mogelijk.4.05 Eenzaamheid met name van ouderen tegengaan.
Terug naar navigatie - 4.05 Eenzaamheid met name van ouderen tegengaan.-
- Birgit van Veldhuizen