Groen

De uitvoering van de wettelijke taak is samen met landelijke ketenpartners onder toezicht en op basis van  aansluiteisen door Logius uitgevoerd.

Groen

De aansluiting op het Digitaal Stelsel Omgevingswet (DSO) in de productieomgeving is volgens planning aangesloten. Na aansluiting en evaluatie gebruik DSO, blijkt dat landelijk nog aanpassingen noodzakelijk zijn om geometrie gegevens goed te kunnen verwerken. Wij zijn in afwachting van aanvullende richtlijnen en planning Rijksoverheid.

Groen

Rekening houdende met de berichtgevingen is in de praktijk het gebruik van het DSO nog niet stabiel te noemen. Digitale aanpassing op landelijk niveau door het Rijksoverheid kan met dit krediet tot eind 2026 gedekt worden.