Groen

De opnieuw ingerichte Kloostertuin heeft geresulteerd in méér parkeerplaatsen en een betere scheiding van de verschillende verkeersdeelnemers. Met de aanleg is geanticipeerd op de uitbreidingen van de supermarkten van Plus (voorheen COOP) en AH. Een klein deel moet nog opnieuw worden ingericht. Daarvoor was het wachten op de uitbreiding van AH. De ontwikkelaar-eigenaar van AH komt met een geheel nieuw uitbreidingsplan, waarbij door hem ook de inrichting van de buitenruimte wordt meegenomen. 

Oranje

De ontwikkelaar en eigenaar van supermarkt AH heeft recent (oktober 2024) laten weten dat de uitbreiding van supermarkt AH langer op zich laat wachten. Er wordt door hem -nu hij eigenaar is geworden van een aangrenzend woon- bedrijfsperceel - een geheel nieuw plan ontwikkeld, met gevolgen voor het nog in te richten openbaar terrein vóór deze nieuwe supermarkt.  Om die reden is het niet langer opportuun om de voor het nog gedeeltelijk opnieuw in te richten openbare terrein middelen te reserveren. Daarbij in ogenschouw nemende dat de ontwikkelaar bereid is om in zijn uitbreidingsplan tevens de hiervoor noodzakelijke aanpassingen in de aangrenzende openbare ruimte mee te nemen. 

01-01-2020
Groen

Doordat er een geheel nieuw uitbreidingsplan komt, waarin de ontwikkelaar ook de aanpassingen van de aangrenzende openbare ruimte voor zijn rekening neemt kan het tot nu toe hiervoor gereserveerde budget komen te vervallen. Budget hoeft aldus niet te worden overgeheveld van 2024 en daarna naar 2025!!

In uitvoering